Ajman | Dovolená Adžmán

emiraty-bg-header-title.png
     

Dovolená Ajman

 

Emirát Ajman je obdařen téměř trvalým slunečním svitem a pobřežím se zlatavým pískem. Ačkoliv rozhodně nejde o zcela opuštěné místo, v rámci Spojených arabských emirátů jej lze nazvat skrytým klenotem, jelikož většinu turistů (ty české nevyjímaje) zlákají okolní emiráty, především potom Dubaj. Emirát má 16 km pobřeží, který si můžete užít také procházkami po krásné promenádě. Písečné pláže jsou božským místem pro všechny, kteří chtějí nekonečně ležet na slunci a osvěžit se v teplých vodách zálivu. Emirát je známý jako jedno z největších center výroby plachetnic dhau. I když poblíž Ajmanu uvidíte spíše modernější plavidla, když budete mít štěstí, zahlédnete i tradiční dřevěnou plachetnici. Enklávy Manama a Masfut vám zase nabídnou nádherné pozadí pohoří Hadžar a poskytnou vítaný únik z města i letního horka. Ajman je místem prolínání starého a nového, které má každému co nabídnout.

          

Foto 1 a 2 - Xiquinho Silva, Foto 3 - Leslie Lewis

Ať už se plánujete ubytovat v některém z luxusních pětihvězdičkových hotelů nebo pouze hledáte ubytování, které by příliš nezatížilo váš rozpočet, Ajman vás nezklame. Většina aktivit, které můžet v emirátu provozovat se nachází kolem pobřežní promenády. Hotely u pláže jsou zaslouženě oblíbené a nabízí pokoje s překrásným výhledem na Perský záliv. Můžete si vybrat z hotelů jako Ramada Beach Hotel, Kempinski Hotel, The Ajman Palace, Ajman Saray nebo Fairmon Ajman, které všechny nabízí pětihvězdičkové ubytování spolu s wellness i výtečné restaurace. Hotely, které se nachází v srdci města jsou ideálním výchozím místem pro návštěvu památek i nakupování. Pokud jde o místní pobřežní promenádu, ta narozdíl od větších emirátů zůstavá poměrně nerozvinutá, což z ní dělá perfektní místo pro relaxační dovolenou. Najdete zde restaurace, fast foody, kavárny, obchody i větší tradiční restaurace jako Attibrah nebo Themar Al Bahar. Většina hotelů nabízí své vlastní soukromé pláže. 

Vybrané zájezdy Ajman

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Spojených arabských emirátů!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje