Dovolená Umm Al Quwain | Dovolená Umm al-Kuvajn

emiraty-bg-header-title.png
     

Dovolená Umm Al Quwain

 

Pokud vás neláká pozlátko emirátů Dubaj a Abu Dhabi a chcete si užít klidnější rodinnou dovolenou s nádhernými písečnými plážemi a o poznání nižšími cenami, je emirát Umm Al Quwain rozhodně tou správnou volbou. Téměř nedotčené pláže s bílým pískem, mangrovové porosty, aquapark a další atrakce udělají z vaší dovolené velmi příjemně strávené dny. Kromě slunění si na pobřeží můžete užít také plachtění, vodní lyžování, windsurfing, kajaking i další vodní sporty. Pro Evropany je velmi zajímavou zábavou také sledování závodů velbloudů, které pohání robotičtí žokejové ovládaní jejich majiteli, kteří vše sledují z terénních automobilů jedoucích podél trati. Emirát je také výjimečnou destinací k pozorování ptáků. Nejvhodnější lokality leží na východ a na jih od hlavního města. Od listopadu do března můžete vidět i kormorány a další vodní ptáky létat kousek nad hladinou. Mělké laguny a bahnité plochy tvoří perfektní místo pro hnízdění ptáků jako jsou volavky nebo kulíci.

          

Foto 1 - Bob McCaffrey, Foto 2 - gordontour, Foto 3 - Majid Sarmast

Na území emirátu se nachází největší aquapark ve Spojených arabských emirátech, Dreamland. Je jednou z největších turistických atrakcí emirátu a můžete zde jezdit na raftu, bavit se v bazénu s vlnobitím, zkusit jeden z mnoha vzrušujících tobogánů nebo jednu z dalších atrakcí. Park se nachází pouze hodinu cesty od Dubaje. Za celodenní vstup zaplatíte 160 dirhamů, což je zhruba 1 000 Kč a budete mít přístup na všechny atrakce. Děti a senioři zaplatí 100 dirhamů (cca 650 Kč), děti do dvou let a zdravotně postižení mají vstup zdarma.

Vybrané zájezdy Umm Al Quwain

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Spojených arabských emirátů!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje