Počasí Ajman | Počasí Adžmán

emiraty-bg-header-title.png
     
 

Počasí Ajman

 

Počasí v emirátu Ajman se vyznačuje celoročně vysokými teplotami. Léto zde trvá od května do září, když rtuť teploměru šplhá k nejvyšším hodnotám, konkrétně i více než 40 °C. Průměrné teploty se v létě pohybují od 30 °C do 35 °C, v červenci a srpnu ještě o stupeň více. Nejvyšší průměrné teploty jsou 38 °C v červnu a až 40 °C v červenci. Průměrné nejnižší teploty v létě nepadají pod 26 °C. Bez klimatizace a bazénu se v tuto roční dobu neobejde žádný turista. Úlevou od horkého počasí může být i moře, které však v létě dosahuje i 33 °C, což se nemusí zdát jako vhodné odlehčení. Srážky jsou zde v létě extrémně nízké, téměř zanedbatelné, během léta emirát nikdy nezažije více než 30 mm za celé léto. Průměrně v létě zde svítí slunce asi 12 hodin denně, což je roční maximum.

          

Foto 1 a 2 - Xiquinho Silva, Foto 3 - Leslie Lewis

Nezapomeňte si proti ostrému slunci zabalit silný opalovací krém a pokrývku hlavy. V zimě je v Ajmanu o něco příjemnější počasí. Trvá zde od prosince do února, které jsou také nejchladnější měsíce roku. Průměrné teploty se pohybují od 19 °C do 20 °C. Tyto měsíce jsou nejvhodnějšími pro návštěvu Ajman, obzvláště pro ty, kteří nejsou na takto vysoké teploty zvyklí nebo nemají rádi ani evropské léto. Nezapomeňte, že zima ve Ajman může být tak horká, jako léto u nás. V zimě v Ajmanu spadne také nejvíce srážek, ačkoli ani v této sezóně nejde o nijak závratné hodnoty. V zimě teplota moře zůstává nad 20 °C, proto ani o koupání nebudete ochuzeni. V zimě slunce svítí přibližně 8 denně. Jaro a podzim je ve znamení podmínek mezi letními a zimními extrémy pokud jde o teploty, srážky i sluneční svit. Pozdní jaro a brzký podzim jsou stále velmi horké. Během ledna od března teploty poměrně dramaticky stoupají, zatímco na podzim není pokles tak výrazný. Pokud jste milovníky vysokých teplot, tak v podstatě nezáleží na tom, kdy Ajman navštívíte a budet vždy spokojeni. 

Nejlepší doba pro návštěvu Ajman

 

Průměrné teploty Ajman

 

Zdroj: holidaycheck.com

Vybrané zájezy Ajman

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Spojených arabských emirátů!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje