Dubaj | Dovolená Dubaj

emiraty-bg-header-title.png
     

Dovolená v Dubaji


Dovolená v Dubaji je pro mnoho lidí splněným snem. Je otázkou, zda se sem většina z nich chce podívat kvůli plážím se zlatavým pískem, jedinečné moderní architektuře v čele s nejvyšší budovou světa, celoročně horkému počasí, nákupním možnostem nebo prostě všemu dohromady. Turisté z celého světa se sem vydávají kromě přírodních krás zejména kvůli atrakcím, které vytvořil člověk. Můžete si zde užít také řadu sportovních a adrenalinových zážitků, jako je potápění a jiné vodní sporty nebo zkusit jedny z nejlepších golfových hřišť světa. Dubaj je tak výjimečným městem, že zde kromě pětihvězdičkových hotelů najdete i uměle vytvořené kategorie šesti a sedmihvězdičkových hotelů. Ty nabízejí nevídaný luxus a často také poměrně velkou dávku extravagance.

          

Obchodní centra zde, jako spousta dalších věcí, patří k největším na světě a nabízí prvotřídní zboží a služby. Pozadu nezůstávají ani restaurace, ve kterých můžete ochutnat nejlepší pokrmy kuchyní celého světa. Lze říci, že Dubaj je jako jeden z emirátů spíše malým státem než městem. Má dlouhou historii jako obchodní přístav a stopy tradičního života, zvyků i architektury zde můžete stále objevit. Je to však stále obtížnější, protože dnešek a zítřek je v Dubaji mnohem důležitější než včerejšek. Téměř každá budova v této metropli je mladší než 20 let a nejvýznamnější megaprojekty byly dokončeny teprve nedávno nebo jsou stále ve výstavbě. Město je v rámci arabského světa unikátní. I když je zde islám pevně zakotven, Dubaj se otevřel světu jak po stránce odpočinku a turismu, tak po stránce práce, což vytváří vskutku mezinárodní atmosféru. 

Vybrané zájezy Dubaj

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Spojených arabských emirátů!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje