Ras al-Khaimah | Dovolená Ras al-Khaimah

emiraty-bg-header-title.png
     

Dovolená v Ras al-Khaimah

 

Ras al-Khaimah (česky také Rás al-Chajma) je pro turisty jedním z nejoblíbenějších emirátů, a proto také jedním z nejnavštěvovanějších. Emirát je fascinujícím turistickým centrem kombinující klidné modré moře s plážemi s jemným bílým pískem, magickými pouštními dunami a majestátním pohořím Hajjar. Pro většinu turistů jsou hlavním lákadlem hotelové resorty, které mají vlastní soukromé pláže. Veřejné pláže se v emirátu nachází také, ale není jich tolik. V nejsevernějším emirátu si také můžete užít prvotřídní golfovou dovolenou. Můžete zde navštívit 2 vysoce hodnocená golfová hřiště. Prvním je Al Hamra Golf Club ležící u zátoky v těsné blízkosti pobřeží. Během báječných okamžiků strávených v prémiovém a komerčním komplexu Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort se můžete kochat nádhernými výhledy na Perský záliv a pohoří Hajjar, které vytváří perfektní pozadí pro zdejší 18-ti jamkové golfové hřiště mistrovských parametrů. Hřiště Al Hamra Golf Club, obklopené svěžími a pečlivě upravovanými zahradami, nabízí zábavnou a prvotřídní hru pro golfisty všech úrovní. Tento působivý resort také nabízí snadný přístup k přístavišti Al Hamra, k nákupním centrům či k mnoha rekreačním zařízením v Ras al-Khaimah, přičemž je situován jen hodinu jízdy od Dubaje a k nejbližšímu letišti se z hotelu dostanete za pouhých 20 minut. Druhým je Tower Links Golf Club, který se nachází v rychle se rozvíjejícím emirátu Ras al-Khaimah, je vystavěn v krásné přírodní rezervaci, jen hodinu a půl jízdy autem z hlavního města Dubaje. Jedinečnost tomuto golfovému klubu, jehož 18-ti jamkové náročné hřiště patří k předním klubům ve Spojených arabských emirátech, dodává poloha hřiště v okolí mangrovníkové rezervace, která tvoří nejen zajímavou přírodní kulisu, ale představuje rovněž zdroj mnoha golfových výzev.

          

Velkou atrakcí jsou pro turisty také velbloudí závody, které se konají od října do března každý pátek. Jde o velmi originální způsob, jak strávit ráno a odnést si nezapomenutelný zážitek. Velmi oblíbenými jsou zde také vodní sporty, ze kterých si můžete vybrat od potápění přes vodní lyžování a plachtění až po jízdu na vodním skútru. V neposlední řadě si příznivci rybaření mohou užít jejich oblíbenou aktivitu přímo na moři ve zdejší křišťálově čísté vodě. Většina hotelů také organizuje pouštní safari, kdy vás vyvezou terénním automobilem do pouště. Na blízkém pohoří můžete provozovat jak pěší turistiku, tak i jízdu na horském kole, stačí si vybrat. Pro děti je skvělým místem vodní park Ice Land Water Park, který nabízí více než 50 atrakcí a celý je postaven ve stylu Antarktidy. Není tedy nouze o všudypřítomné tučňáky, sníh nebo led. 

Vybrané zájezy Ras al-Khaimah

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Spojených arabských emirátů!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje